About the author

rukiye

rukiye

Rukiye Eğlence, 1989 Gaziantep doğumludur. 2013 yılında Gazi Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri ana bilim dalında lisans eğitimini tamamladıktan sonra, 2014 yılında Sosyoloji eğitimi almaya başladı. Hâlen sosyoloji 4. sınıfında öğrenim görmeye devam etmektedir. Vatanını çok seviyor, milletine aşık. Yegâne arzusu, ömrünü hayır üzere harcayıp salih bir kul olarak bu dünyadan ayrılmaktır.

Related Articles

3 Comments

 1. 1

  Fakir Yazar

  aynı sorunu bende yaşadım wamp serverı kurdum windows bilgisayarıma projeyi tamamladım linux server a yükleyince dosyaları problem üstüne problem. Server sağlayıcın Bootstrap ı niye bloke etmiş ki 🙂 en çok kullanılan css framework 🙂 En iyisi çalışmalar için her şeyi aktif olan bir server alıp onda çalışmak 🙂

  1. 1.1
   rukiye

   rukiye

   kesinlikle. siteyi tamamlayıp servere upload ettiğinizde hiç hesapta olmayan bir sürü sorun çıkıyor karşınıza.

   benim sorunuma gelince… deyim yerindeyse biraz antika bir sunucumuz vardı. ben hosting firmasının gerekli güncellemeleri yapmamış olmasına yordum. Yurt dışında bir firmaydı zaten.

   yani sunucunun css ayarlarıyla bootstrap’ın güncel css komutları çakıştı diyebiliriz.

   bootstrap dünyada en çok tercih edilen css kütüphanesidir ve sürekli kendini güncelliyor. Buna bağlı olarak tabi sunucuların da kendi alt yapılarını güçlendirmeleri gerekiyor.

   1. 1.1.1

    Fakir Yazar

    Hayret genelde bu tarz hosting firmaları bizim ülkemizde olurdu yabancı ülkelerde de varmış demek 🙂

Bir Cevap Yazın