About the author

rukiye

rukiye

Rukiye Eğlence, 1989 Gaziantep doğumludur. 2013 yılında Gazi Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri ana bilim dalında lisans eğitimini tamamladıktan sonra, 2014 yılında Sosyoloji eğitimi almaya başladı. Hâlen sosyoloji 4. sınıfında öğrenim görmeye devam etmektedir. Vatanını çok seviyor, milletine aşık. Yegâne arzusu, ömrünü hayır üzere harcayıp salih bir kul olarak bu dünyadan ayrılmaktır.

Related Articles

3 Comments

 1. 1

  Cemal Cem altıntaş

  Şu denim yanlış bence “ana okulu” bunu duyan bir çocuk ister istemez yanlış anlıyor olayı ana okulu deyişinde bir sürü anne var bana bakacak tarzında anlıyor kendi annesini kabullendiği için istemiyor tabi ki 🙂 gidince alışıyor ancak gidene kadarda mızmızlanıyor 🙂 Rimi rimiley gibi değil hiç olmazsa şimdiye kadar eurovizyon da tek gururumuz diyebilirim onu örnek alarak blog sayfana uyguladığın için başarıyı sağlayabilirsin 🙂

  1. 1.1
   rukiye

   rukiye

   Evet Cemal ben de Sertab Erener’in izlediği stratejiye benzer bir strateji izlemeye çalışıyorum blogumda(Bir blogger sırrını da ifşa etmiş oldum aynı zamanda). bu anlamda sosyal medyanın katkısı yadsınamaz.

 2. 2

  Bir Tutam Karınca

  Beklentileri yüksek tutmamak, karşılaşacağımız şeylerden daha büyük haz almanızı sağlıyor. Yada ben buna inanlardanım. Ana okulu örneği kendi çocukluğumu aklıma getirdi. Seni ana okuluna göndereceğiz dediklerinde ” kesinlikle olmaz ben baba okuluna gideceğim” demişim. ve 5,5 yaşında kayıtsız ilkokula başlamışım.

Bir Cevap Yazın